PDFDrukujEmail

Współpracownicy

W naszej parafi posługują również:

P1160282 mlatek

s. Lucyna Trzonkowska SAC - katechetka.

Pochodzi z ziemi łomżyńskiej. Wieczystą profesję zakonną złożyła w 1990 r. Jest nauczycielem dyplomowanym. Pracowała jako katechetka w Szkole Podstawowej w Poznaniu i w Warszawie oraz w Gimnazjum w Chojnicach i Ursusie. Od 2006 r. katechizuje w Szkole Podstawowej nr 2 w Ołtarzewie. Prowadzi ćwiczenia z katechetyki w ołtarzewskim Seminarium. Od 1998 r. z pasją prowadzi młodzieżową Wspólnotę Wieczernik. Czyta książki historyczne. Lubi góry i bliskie jej sercu Mazury, gdzie wyjeżdża z młodzieżą w czasie wakacji.

dr Mariusz Latek - organista.

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na Katedrze Dyrygentury Chóralnej na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie prof. Józefa Boka oraz Dariusza Różankiewicza (1998). W 2007 r. ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentem Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (2010). W roku 2014 uzyskał tytuł doktora. Występuje jako tenor w Chórze Filharmonii Narodowej w Warszawie. Prowadzi chór kameralny Ab imo pectore.

mczerwinski

bpielas

mgr inż. Michał Czerwiński

Psychopedagog, mediator, terapeuta. W parafii prowadzi poradnię rodzinną w której spotyka się z narzeczonymi, małżeństwami i osobami indywidualnymi. Ukończył PW oraz Akademię Humanistyczną w Łodzi na kierunku Psychopedagogika i Coaching a także Mediacje Pojednawcze na UKSW. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z parami jako mediator oraz indywidualnej pracy terapeutycznej w ujęciu integralnym tzn., uwzględniającej duchowość człowieka (Chti - Chrześcijańska terapia integralna). Prowadzi różne programy profilaktyczne dla młodzieży oraz warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych. Prywatnie mąż i ojciec trzech dorastających synów. Z zamiłowania żeglarz i ratownik.

 

mgr Barbara Pielas - katechetka

Pochodzi z Biskupca na Warmii. Doświadczona katechetka i wychowawczyni. Od roku 2011 katechizuje w szkołach w naszej parafii. Z zapałem i fachowością prowadzi scholę dziecięcą.

 

 

 

 

 

bkucharczyk

 

Barbara Kucharczyk

Ukończyła studia na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2016 r. prowadzi Chór Kameralny "In Laetitia". W 2023 r. podjęła się prowadzenia naszego chóru parafialnego "Cantus firmus". 

 

 

Zobacz również duszpasterzy sprawujących posługę w naszej parafii.

Wyszukiwarka

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama